Organisatie

Machtsoverdracht

Op 18 juni 2018 kreeg Paul Cleeren de voorzittershamer en dito lint van Edward Smeets. Paul is de 44ste voorzitter van de club.                 

Bestuur


Clubcomité 2018-2019 volgens het Rotary International Club Leadership Plan


SMEETS
Edward SMEETS
past-voorzitter

VAN DER VEKEN
René VAN DER VEKEN
genomineerd voorzitter

BOUTS
Luc BOUTS
verkozen voorzitter

CEELEN
Tom CEELEN
cico public relations

CLEEREN
Paul CLEEREN
voorzitter

DELILLE
Filip DELILLE
protocol

ERVEN
Karel ERVEN
secretaris

VAN DAMME
Baudouin VAN DAMME
penningmeester

Commissies Rotary International


BESTUUR
Edward Smeets, Nico Schrooten, René Van der Veken, Tom Ceelen, Baudouin Vandamme, Paul Cleeren, Luc Bouts, Filip Delille.

CLUBZAKEN   
Nico Schrooten, Jean-Marie Cambier, Marc Collett, Devid Hayen, Yves Leroi, Jo Smeets, Jean-Louis Coenegrachts, Jean Vandeputte, Florent Beusen.

DIENST AAN DE GEMEENSCHAP
Kristof Vanhove
, Antoine Dupon, Koen Stas, Paul Cleeren, Johan 't Kindt, Baudouin Vandamme, Jean-Luc Coolens, Tom Ceelen.

INTERNATIONALE ACTIE
Nico Schrooten, Luc Bouts, Rik Eraly, Didier Gielen, Louis Vanfleteren, André den Boer, Luc De Schepper, Bert Luyten.

ROTARY FOUNDATION
Lawrence Silva, Luc Goossens,Frank Micholt, Patrick Fryns, Michaël Van Der Linden, Jocelyn Vannut, Stephan Jans, Carl Dierickx, Jos Caerlens.  

LEDENBESTAND       
Frank Liebens, Bert Luyten, Edward Smeets.

PUBLIC RELATIONS
Tom Ceelen, Karel Erven, Jeroen Bloemen, Robbrecht Macours, Yves Neven.    

NIEUWE GENERATIES
Michel Knapen,  Johan Stulens, Eddie Frederix, Luc Severijns, Manfred Krcmar, Luc Kerkhofs, Emile Henquet, Bertie de Gauquier.
 

Commissies Rotary Club Hasselt-Herckenrode


JENEVERKERMIS [evenementencommissie]
Frank Liebens, Tom Ceelen, Johan Everaerts, Luk Kerkhofs, Baudoin Vandamme, Jean-Marie Cambier, Jeroen Bloemen, Benjamin Stevens, Bertie de Gauquier.

CONCERT [evenementencommissie]
Ronny Nulens, Antoine Dupon, Jean-Marie Cambier, Luc Kerkhofs, Frank Micholt, Kristof Vanhove, Tom Dejaegere, Jo Smeets.

GOLFTORNOOI [evenementencommissie]
Robbert Macours, Rene Van der Veken, Karel Erven, Emile Henquet, Bert Luyten, Miek Warson.

KERSTMAALTIJDEN [evenementencommissie]
Edward Smeets, Koen Stas, Carl Dierickx, Lawrence Silva, Miek Warson, Filip Delille.

MATERIALENCOMMISSIE
Antoine Dupon, Carl Dierickx, Luc Kerkhofs, Ronny Nulens.

AANWERVING
Jean-Marie Cambier, Marc Collett, Luc Severijns, Frank Liebens.

Afvaardiging


HASSELTS SERVICEFONDS
Jean-Marie Cambier, Koen Stas